Twitter

Follow us on Twitter @UNIROTC

Alumni


1979

Dave C Underwood 2000 Alexander J Musel
1983 John E Gallagher David W Szymke
Patricia A Jackson Derik W Vanbaale
1984 Thomas Fredric Church Ivan Raiklin
Greg J Matthias Jeremy L Jones
Gregory S Gillman Jill A Alesch
James R Larson Jill Pospichal
Jeffrey J Adamovicz Jillian Gorgei
John A Rutt Joel M Helgerson
John C Kroeger Kevin P Stonerook
Joseph R Follett Mark J Scherbring
Kimberly O'Day Ronald L Niedert
Michael B Hein Seth D Cross
Robert S Penzotti Shannon M Bostick
Rocky G Samek Siddius C Harris Jr.
1985 Anthony A Layton Stephen A. Thorpe
Brett T Phippen Steven C Johnson
David A Hallengren Trent Short
David C Cogdall Tyler K. Anderson
Kathy Harrington William A Donaldson
Kenneth J Leners 2001 Cary Weiland
Kurt G Subra Christopher Cornish
Marcus L Barnes Christopher Keenan
Michael W Swehla Edward Miles
Timothy A Gull Greg Kauffman
Todd T Cook Heather Guck
Tracy L Wickham Jaime Duncan
1986 Bobbie L Williams Jason Ludwig
Bradley J Jacobs Jason Miller
Charles E Jenkins Joshua Bastman
Christine A Fox Kevin Weber
Cindy M Lang Ryan Hartwig
Daniel J Hamilton Sherry Hutchinson
James R Berridge Warren D Snook
Jeffery S Hayes 2002 Alan Heteen
Richard M Freese Kathy McKay
Robert C Mosher Danielle Cooper
Robert S Larsen

Dayton Ericson

Shawn M Kliegl Frank Cortez
Thomas D Cole Joshua Boesen
Tim C Harris Melanie Meyer
Troy D Vanhauen Steven Moeller
William H Oconnor Virginia Cortez
1987 Blake W Bannon 2003 Charles Davis
Bruce E Goff Corey Huinker
David Spies Curtis Rubendall
Gerald C Best Dustin Kay
Jill Tomes Eric Chamberlain
Kevin E Brown Kyle Mahannah
Leslie K Ayers Michael Minard
Michael A Olson Paul Godson
Michael D Campbell Wade Welsh
Michael D Gergen 2004 Blake J. Derouchey
Michael T. hauser Dale W. Hight
Patrick T O'Regan Dusty Rhoades
Ronald G Bonnett Erick Eggers
Ross W Wendell Jared S. Parmater
Steven E Gerholdt Jeana M. Rang
Stuart T Schultz Joseph F. Vogel
Terry R Meyer Justin Zevenbergen
Todd M Taylor Luciano F. Picco
Toney B Ford Mariah J. Schweitzer
Ward E Zischke Nathan W. Evans
Ward M Clark Nicholas P. Jones
1988 Bradley A Bigger Richard B. Gienau
Donn F Bruess Sheldon E. Klein
Elaine K Lansink Stacey E. Lyon
Janice L Sams Thomas M. Slykhuis
Michael L Spear Timothy E. Nelson
Paul M Hlas Timothy Page
Shawn L Voigts 2005 Adam Rhum
Steven M Noe Anthony Stumbo
Teresa Kroenecke Benjamin Seibert
Timothy J Boemecke Brock Bockenstedt
Todd A Granner Cory Goodall
1989 Barbara K Colclough Jared Gevock
Bruce J Jacobs Jason Hornberg
Daniel A Schmitt Jason McIntosh
Gerald D Meyer Jeffery Ritter
Gerald J Ward Jennifer High
Gerald L Claude John Burman
Gregory D Peterson Joshua Zaruba
Gregory D White Justin High
Heidi A Ulloa Kent Griener
James D Costigan Kevin Hrodey
James F Marley Kiel Archer
Jeffrey S McNamara Kyle Godfrey
Keith W Sanger Laura Stewart
Matthew T Ellis Matthew Parrino
Michael D Smith Nicole Rhum
Paul A McNamara Sarah Droll
Richard A Caya Tony Christoph
Russ S Bossard Tyson Trunkhill
Shawn N Brower 2006 Andrew Romick
Timothy R Rickert Berry Williams
1990 Carol K Olson Beth Snook
Douglas E Piehl David Lawson
Eric T Huebler Eddie Fazaldin
Jeffry J Fruchtenicht James Rang
Joel L Soenksen John Mayer
John Suarez Kirt Pierson
Jon M Dornbusch Matthew Silker
Kenneth J Weiland Jr. Michael Quam
Mark D Newhall Michael Wagner
Patrick R Phillips Paul Pease
Samuel B Houston Saied Habibi
Todd A Kane Sam Lancaster
1991 Anthony W Hipple 2007 Allison Maas
Brian D Martin Jason Feldt
Bruce R Coyne Marcus Anderson
Christopher L Boyd Trevor Dursky
David T Krempasky Tyler Junker
Glenn A Higby 2008 Blake Wyant
Jay A Bunting David Judson
John C Barfels Jared Siverling
John J Perkins Justin Foote
John P Wageman Karl Wagner
Karla K Brock Mark McBride
Kerry M Pagel Matthew Nielson
Mark E Coady Nathan Schultz
Robert Capelle Paul Proctor
Scott R Tasler Terry Dunn
Scott W Smith William Wilson
Steven D Bebout 2009 Kyle Brewer
Steven J Kremer Wesley Cosentino
Timothy D White John Gerlitz
1992 Andrew J Waggoner Steve German
Catherine L Mixsell Clint Holtz
Charity L Thalacker Steve Jewell
Jeffrey A Hitt Phil Smith
Joseph D Pratt Micah Rasmussen
Marc A Abel Royce Walton
Marc A Klatt Tiara Walz
Richard D Hapgood Jr. Jacob Weems
Robert L Lathrop Joseph Whalen
Robert M Inouye Jade Wilson
Scott A Brown 2010 Aaron Berg
Stephen B Boesen Andrew Jones
Todd C Hartwig Brian Kuennen
1993 Ananias M Beronich Matthew Ludemann
Andrew J Fisher Tyler Schick
Brent A Bowles Raechal Stoneburner
Chad L Jensen Christopher Jacobson
Dennis W. Walker John Kennelly
Jeffrey M Abel Laura Quam
Jennifer S Ewing Austin Wolff
Matthew J Otting 2011 Carl Beck
Matthew S Hodge David Bonestengel
Michael C Formanek Benjamin Ditri
Scott D Ewen Drew Hingtgen
Troy Lewis Christian Albrecht
1994 Christopher G Dake Cameron Cook
Diahann Russell John Echer
Douglas C Bisel
Joyce M Mann
Kelvin R Claude
Nathan J Currie
Raymond D Trager
Sarah J Altman
Steven J Nosbisch
1994 Wesley R Golden
Zachary W Shimp
1995 Andy T Trager
Antony L Thompson
Carter T Meredith
Darren D McWhirt
Derek L Adams
Derek S Hileman
Keith E Zech
Matthew L Eddy
Scott W Ward
Shawn W Aschan
1996 Joshua E Cross
Kerry M Studer
Matthew R Graf
Michael D Murphy
Scott A Byer
1997 Brian D Beiner
Christopher O Lieb
Kiann B Van Denover
Mark E. Herold
Michael F. Fraizer
Monica Hall
Richard M Hansen
Stephanie E Otto
1998 Cory Schowengerdt
Jeremy J Wightman
Jonathan D Stamberg
Randy J Jensen
Shane A Roach
Suzi H Kozuki
Todd J Biggins
Wesley L Hall
Zachary T Irvine
1999 Aaron H Woods
Brett Hora
Clayton D Chase
Cynthia K Blake
Daniel L. Nelson
Karen Patterson
Mark W Bromwich
Nicole C Akkad
Peter A Grandgeorge
Robert T Hruska
Shawn A Bromley
Sonya Finch
Tonya M Hightower
Travis J Keizer